pl PL     sk SK     en EN    

MOBILNÍ OPERÁTORI

Operátori mobilných sietí sú kľúčovými partnermi spoločnosti Digital Virgo. Spoločnosť má s operátormi priame kontakty a dokáže sprostredkovať mobilné služby pre celý trh. Ponúkame však aj širokú škálu služieb určených pre samotných operátorov.
Digital Virgo má rozsiahle skúsenosti s lotériami a súťažami pre užívateľov mobilných sietí. Spoločnosť má za sebou desiatky úspešných kampaní o celkovej hodnote niekoľkých miliónov zlotých. Väčšina týchto kampaní sa zameriavala na podporu prevádzky služieb Premium, doručovanie zábavného obsahu užívateľom a ich ďalšie šírenie (napríklad zvyšovanie predaja predplatených jednotiek).
Služby operátorom zahŕňajú poskytovanie multimediálneho obsahu používateľom danej siete. Jedná sa o multimédia pre mobilné telefóny (hry, pozadia, animácie, hudba) alebo informačné služby (správy, obchod, šport, horoskopy).
Osobitnou kategóriou služieb operátorom sú interaktívne služby. Patria k nim chaty a hry pre viacerých hráčov (multiplayer). Dostupné sú na všetkých kanáloch: SMS, MMS, WAP a WEB, Voice a v aplikáciách. Spoločnosť Digital Virgo má v tejto oblasti rozsiahle skúsenosti. Už roky sa venuje vývoju takýchto služieb za asistencie operátorov ako sú Fun Skan v sieti Plus a Ghost Game vo všetkých sieťach.
Aplikované riešenia:
  • SMS súťaže a lotérie (na platforme mQube)
  • Multimédia (služby poskytujúce obsah)
  • informačné služby SMS a MMS
  • Aplikácie pre mobilné telefóny
  • služby WAP
  • chaty a hry pre viacerých hráčov (multiplayer)