pl PL     sk SK     en EN    

20.08.2014

KELT - zaží svoj Keltánok

Pre fanúšikov skvelého piva KELT sme v spolupráci s Heinekn Slovensko a.s., pripravili novú edíciu veľmi úspšenej hry “Zaži svoj KELTánok”. Spotrebitelia, tak ako každý rok sa môžu zapojiť do súťaže zaslaním kódu, ktorý nájdu po uzávareom súťažného produktu dvomi spôsobmi: poslaním kódu cez SMS alebo zadanie kódu cez internet. Všetci spotrebitelia z minulých rokov sú pred začiatkom súťaže informovaní prostredníctvom bezplatnej SMS, kde dostanú inštrukcie. Noví spotrebitelia všetky potrebne informácie nájdu na internetovej stranke www.kelt.sk prípadne na etikatách produktov. 

Viac...

10.07.2014

Mobilná aplikácia – Orange Summer Cinema 2014

Pre Outdoor Cinema Agency sa realizovala ďalšia edícia festivalovej aplikácie Cinema Orange Summer. Túto sezónu s ďalšími novými atraktívnymi funkcionalitami: Push notifikácia (na JustPush platforme), foto galéria z festivalu, možnosť integrácie so sociálnymi sieťami (check in na festivale, zdielanie správ na FB, zdielanie fotografií z galérie festivalu).

Viac...

02.06.2014

Zlatý Bažant - Objavuj svet s Bažantom

Pre fanúšikov najoblúbenešieho slovenkého piva Zlatý Bažant sme pripravili súťaž v ktorej mohli vyhrať veľmi atraktívne ceny. V edícii 2014 skladali spotrebitelia slovíčko Bažant. Každý jeden kód, ktorý poslali im odokryl písmenko v tajničke. Pri vyskladaní celej tajničky t.j. nápisu BAŽANT získali žreb, ktorým sa dostali do losovania. V tejto edícii hry mohli spotrebitelia hrať o fantastické ceny ako napríklad 40x Apple iPad, 24x Poukaz na dovolenku podľa vlastného výberu v hodnote 1000 EUR a dvaja šťastlivci získali hlavnú cenu, ktorou bola Cesta okolo sveta v hodnote 10.000 EUR!

Viac...

17.07.2014

Mobilná aplikácia T-mobile Nové Horizonty 2014

Ďalšie vydanie aplikácie pripravenej špeciálne pre 14.ročník Festivalu medzinárodného filmu T-mobile Nové Horizonty 2014.
Aplikácia je vlastne mobilným sprievodcom pre celý festival. Aplikácia poskytuje festivalový program s popisom, trailermi, informáciách o obsadení filmov a udelených oceneniach. Kľúčová funkcia je možnosť rezervácie lístkov. Túto sezónu bola aplikácia pre užívateľa ešte atraktívnejšia vďaka novým funkcionalitám ako sú: Justpush komunikačná platform – užívatelia sú informovaní o dôležitých podujatiach alebo zmene programu ako aj nová možnosť integrácie s Instagramom a Twitterom.

Viac...

01.07.2014

Radio Expres - 1000 EUR za 1 SMS

Pre všetkých poslucháčov najpočúvanejšieho rádia Expres sme v roku 2013 pripravili letnú súťaž, kde poslucháči môžu vyhrať 1000 EUR už za jednu SMS.
Pre veľký úspech hra pokračuje až do dnes a teší sa veľkej obľube medzi poslcuháčmi. Vďaka rádiu Expres sa potešili už stovky výhercov peňažnej výhre, ktorá v niektorých prípadoch dosahovala aj 4000 EUR! Žrebuje sa každý deň!

Viac...

14.05.2014

T-Mobile Ekstraklasa - Facebooková aplikácia

Na žiadosť operátora T-mobile majú všetci fanúšikovia futbalu možnosť používať aplikáciu T-Mobile Ekstraklasa. Aplikáciu je možno nájsť ma oficiálnych stránkach na Facebooku. Hlavnou funkciou aplikácie je vkladanie stávok. Na pomoc užívateľom ponúka aplikácia percentuálne odhady víťazstiev, remíz a prehier, ako aj pravdepodobný počet gólov.

Viac...